Корзина (0)
Ваш кошик порожній!

Вишиті Плаття

Грона калини, пшеничне колосся, ясноокі зорі та розкішні червоні маки, що красуються на білому полотні, майстерно оздоблюватимуть вишукану, омріяну вишиту сукню, яка неодмінно стане окрасою вашого гардеробу і яку ви без вагань відшукаєте у колекції нашого інтернет-магазину.

Усі ці колоритні орнаменти символізують багатство й силу українського народу на вишитому вбранні. Кожен елемент та візерунок вишивки має своє унікальне значення та послання. Це ніби унікальний код, під яким зашифрована необхідна інформація, що в свою чергу програмує на благополуччя, процвітання та довголіття…

Ось, чому ви неодмінно повинні стати володаркою однієї з них, адже сакральний зміст, що криється у вишивці, підтримує невидимий духовний зв'язок з могутнім корінням нашого минулого, підживлюючи енергію дівочої краси та молодості, наче зелені пагони, що розквітають навесні отримавши енергію сонця.

Асортимент вишиваних плать нашого магазину вирізняється лише вбранням високої якості, різноманітного фасону та крою. Кожна з вишитих суконь унікальна за своїми візерунками та орнаментами.

Вишита сукня в українському стилі вдало підкреслює дівочу вроду, демонструючи індивідуальність, чарівність та неповторність її обраниці, бездоганно підходить для святкових заходів, розкішно підкреслює природну красу представниць прекрасної статі, що носять довге волосся.

Пропонуємо вам створити свій образ, та обрати свою перлинку колекції жіночих вишиванок у нашому магазині просто  зараз! 
Довершити свій чарівний образ ви зможете обравши для себе аксесуари ручної роботи та інші елементи національного українського вбрання з нашого магазину. Зокрема, сумка з вишивкою стане прекрасним доповненням, до вашого українського вбрання.