Корзина (0)
Ваш кошик порожній!

Жіночі Вишиванки

Надзвичайну силу оберегу, практичність та розкіш поєднує у собі українська вишита сорочка, що рік за роком підкорює все нові й нові країни ставши світовим трендом на ниві моди.

Все більше всесвітньо-відомих дизайнерів використовують у створенні своїх колекцій етнічні мотиви із вишивкою, що зайвий раз доводить велич та надзвичайну популярність українського національного вбрання.

Як повсякденний, святковий, патріотичний, культовий одяг виступає вишита блуза у повсякденному житті. Вишиванка в змозі розбавити будь-який образ та потавити яскравий акцент у вбранні. У вишитій блузі ви завжди виглядатимете ефектно.

Українська вишивка бренд наших предків, одяг, що дарує жінкам силу та красу.

Вашій увазі представлений широкий вибір жіночих вишиванок з автентичним орнаментом в усучасненому дизайні з витонченими мотивами і простої на дотик тканини оздобленої  різномаїттям барв.

Кожна з моделей - ексклюзив. Вишуканість у кожній деталі та сакральний зміст - є серцем кожної вишитої сорочки.

Представниці прекрасної статі неодмінно оцінять якість та красу українського національного вбрання  поповнивши свій гардероб вишитою блузою із колекції нашого магазину.

Також, вашій увазі представлений широкий вибір вишитиванок  для юних панянок, які так само як і дорослі представниці прекрасної статі мріють бути незрівнянними в українському національному вбранні, підкреслити свою дівочу вроду та продемонструвати індивідуальність,  

Ми пропонуємо різноманітний  асортимент дитячих вишиванок, який  містить широку палітру відтінків та різномаїття барв, кожна з яких по-своєму особлива.

Тканини з яких пошите вбрання прості на дотик та пропускають повітря, що є важливо при виборі саме дитячого одягу.

Мрійливі квіти, загадкові візерунки, колоритні соняхи у вишивці поставлять  яскравий акцент в образі юної леді  підкресливши її красу та неповторність. А ще, на нашому сайті, ви можете підібрати  аксесуари під образ що зробить вас ще чарівнішою.