Книга - Кожна дитина - художник. Автор: Немира Катерина купити

Книга - Кожна дитина - художник. Автор: Немира Катерина

  • Доступность:  На складе
  • Код товара:  00152
  • Артикул 9789664415283

   


Доставка

Самовивіз із Львова. Новою Поштою по всій Україні.  

Он-лайн 24/7

Ми працюємо для Вас

Захист замовлень

Обмін, повернення товару

Характеристики
Книги
  • Автор:Немира Катерина
  • Кількість сторінок:80
  • МоваУкраїнська
  • Оправа:М'яка
  • Рік видання:2018
Отзывы (0)
Написать отзыв
Описание

Пропонований порадник містить основні засади, які дають можливість педагогові, навіть без спеціальної освіти, зацікавити учнів малюванням, надати сміливості в творчому вираженні, закріпити оригінальність і специфіку мислення, притаманну юним художникам, розвинути впевненість і свіжість почувань, спонукати до творчості. Авторка застерігає викладачів та учнів від стереотипного мислення; знайомить із зразками народного та наївного мистецтва, а також з працями визначних українських художників різних часів. Окрім зазначеного, в порадах акцентовано увагу на унікальності світобачення, на різноманітності технік та творчих напрямків в мистецтві з урахуванням вікового розвитку й сприйняття учнів.

Книга містить описи 22 лекцій-завдань, з розрахунку кількості навчальних годин в початкових класах школи. Кожне завдання ілюстроване кількома зразками творів, виконаними юними авторами, щоб наставник зміг порівняти і вияснити різне творче бачення учнів, їх мислення та можливості. Всі завдання подано за наростанням складності та з огляду на «дорослішання» школярів.

До збірника додається список 25 репродукцій творів українських художників, що можна використати в різних комбінаціях, формуючи невеликі тематичні виставки: наприклад, полотен зі способами написання білого кольору різними художниками, полотен із зображенням квітів тощо. Пояснено специфіку їх використання на заняттях .

Порадник знадобиться вчителям образотворчого мистецтва загальноосвітніх та спеціалізованих мистецьких шкіл, батькам юних талантів та всім, хто цікавиться творчістю дітей.

Книги
Автор: Немира Катерина
Кількість сторінок: 80
Мова Українська
Оправа: М'яка
Рік видання: 2018
Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

Підписка на новини:

Нажимая на кнопку «Подписаться», я даю cогласие на обработку персональных данных.