Відгуки про магазин
Середній рейтинг магазину:
Юлія 01.06.2019

Неперевершена якість товару, ергономічність і довговічність… Перш за все дякую, за якість. Дуже тішить, що у вітчизняному відчувається клас.


Відповісти
Андріана 14.09.2018

Уже не вперше роблю замовлення у цьому інтернет магазині. Покупками задоволена, ціни відмінні, радує й те, що асортимент постійно оновлюється.


Відповісти
Валерія 02.03.2018

Як постійний покупець інтернет-магазину «Вишиванка» з гордістютю заявляю, що з перших днів свого існування він зарекомендував себе з найвигіднішої сторони, як дуже достойний та бюджетний, що без сумніву з плином часу приваблюватиме все більше й більше нових найвибагливіших і розуміючих клієнтів та клієнточок))) Від себе, зичу Вам наснаги, душевного тепла і вміння й надалі зберігати атмосферу теплоти, душевності та довіри між Вами й Вашими люблячими клієнтами! З повагою, Ваші віддані покупці:)


Відповісти
Юлія 02.03.2017

Ваш магазин просто знахідка для мене! Довго не могла придумати, щоб таке особливе подарувати похресникові у день хрещення. Аж тут мене осяйнуло) Звісно, лялька-мотанка - чудова забавка та ще й оберіг для дитини, і так чудово вписується у тематику свята! Особливо, коли хрещені батьки у вишиванках. Далеко не ходили, усе замовили одразу у Вишиванці. Вважаю, що українські традиції потрібно прививати з малку! Адже, усе починається з таких дрібничок, як лялька біля колисочки, віночок в косах дитини і щаслива мама у вишиваній сорочці! Адже, своє завжди кохане й найрідніше!

Софія 02.03.2017

Сучасний та доволі бюджетний магазин вишиванок, привітні адміністратори і відповідальний підхід. Розкішний асортимент товару. Для тих хто розуміється, саме те. Приємно, коли люди займаються СВОЄЮ справою!


Відповісти
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Підписка на новини:

Нажимая на кнопку «Подписаться», я даю cогласие на обработку персональных данных.