Вишиванка для дівчинки від виробника

Вишиванка для дівчинки

Окрасою гардеробу маленької модниці, має стати саме вишиваночка для дівчинки,  адже це так дивовижно - бути донечкою неньки України! Плекати у своєму серці її небо, її сонце, її барви і простори! Виражати своїм стилем власну самобутність й писати свою історію, викохувати з самого малку сонце в полотні, носити квіти у волоссі і берегти рідне більш за все!

Варіантів фасону вишиванок для юних українок існує безліч і всі вони прекрасні по-своєму й не обмежуються лише класичними сорочками вільного крою. На нашому сайті Ви безсумнівно знайдете вишиванки для дівчаток з вшитою гумкою на талії, або  барвистим паском по лінії стегон, красивою стійкою чи глибоким вирізом горловини, із довгим, або коротким рукавом.  Тому, перш ніж перейти до замовлення вишиванки, Вам необхідно визначитися з фасоном, який найбільше пасуватиме Вашій дитині.

Особливої уваги вимагає колірна гамма сорочки. Популярними сьогодні є не тільки традиційні візерунки, вишиті чорними і червоними нитками, а й вишиванки в блакитних, зелених, чорно-білих тонах. Актуальною залишається і кольорова машинна вишивка рослинних орнаментів (маки, соняшники, волошки). У вишитій сорочці і підібраною в тон спідниці юна панянка виглядатиме чудово!

Якщо говорити про вишите вбрання для дівчаток, то не можливо обійти увагою вишитих блуз, спідниць і суконь, у різномаїтті барв яких потопає власне наш інтернет магазин. Вибір на нашому сайті дійсно великий! До уваги матусь маленьких модниць!  На нашому сайті Вашій увазі представлені різноманітні прикраси: заколки та резиночки, обручі та віночки, що красуватимуться у волоссі юних україночок, та не залишить без уваги жодну маленьку представницю прекрасної статі! Кожна з нас має право бути неповторною!

З питань наявності та придбання вишиванок для хлопчиків і дівчаток звертайтеся до наших співробітників за номерами, що вказані на сайті.

Показать все описание
Вишиванка для дівчинки Веселка оранж
NEW

Вишиванка для дівчинки Веселка оранж...

220 грн.


Вишиванка для дівчинки Веселка Оранж з короткими рукавами Трикотажна вишиванка з приємного на дотик віскозного матеріалу..

Вишиванка для дівчинки Веселка оранж – довгий рукав
NEW

Вишиванка для дівчинки Веселка оранж – довгий рукав...

220 грн.


Вишиванка для дівчинки Веселка з довгими рукавами Трикотажна вишиванка з приємного на дотик віскозного матеріалу оздобле..

Вишиванка для дівчинки Веселка рожева
NEW

Вишиванка для дівчинки Веселка рожева...

220 грн.


Вишиванка для дівчинки Веселка Рожева з короткими рукавами Трикотажна вишиванка з приємного на дотик віскозного матеріал..

Вишиванка для дівчинки Веселка рожева – довгий рукав
NEW

Вишиванка для дівчинки Веселка рожева – довгий рукав...

220 грн.


Вишиванка для дівчинки Веселка з довгими рукавами Трикотажна вишиванка з приємного на дотик віскозного матеріалу оздобле..

Вишиванка для дівчинки Веселка червона
NEW

Вишиванка для дівчинки Веселка червона...

220 грн.


Вишиванка для дівчинки Веселка червона з короткими рукавами Трикотажна вишиванка з приємного на дотик віскозного матеріа..

Вишиванка для дівчинки Веселка червона – довгий рукав
NEW

Вишиванка для дівчинки Веселка червона – довгий рукав...

220 грн.


Вишиванка для дівчинки Веселка з довгими рукавами Трикотажна вишиванка з приємного на дотик віскозного матеріалу оздобле..

Вишиванка для дівчинки Гуцулка голуба  з коротким рукавом
NEW

Вишиванка для дівчинки Гуцулка голуба з коротким рукавом...

220 грн.


Вишиванка для дівчинки Гуцулка голуба з коротким рукавом Трикотажна вишиванка з приємного на дотик віскозного матеріалу ..

Вишиванка для дівчинки Гуцулка голуба з довгим рукавом
NEW

Вишиванка для дівчинки Гуцулка голуба з довгим рукавом...

220 грн.


Вишиванка для дівчинки Гуцулка голуба з довгим рукавом Трикотажна вишиванка з приємного на дотик віскозного матеріалу оз..

Вишиванка для дівчинки Маки фіолет з довгим рукавом
NEW

Вишиванка для дівчинки Маки фіолет з довгим рукавом...

220 грн.


Вишиванка для дівчинки Маки фіолет на білому з довгими рукавами Трикотажна вишиванка з приємного на дотик віскозного мат..

Вишиванка для дівчинки Маки червоні з довгим рукавом
NEW

Вишиванка для дівчинки Маки червоні з довгим рукавом...

220 грн.


Вишиванка для дівчинки Маки червоні на білому з довгими рукавами Трикотажна вишиванка з приємного на дотик віскозного ма..

Вишиванка для дівчинки Макове поле
NEW

Вишиванка для дівчинки Макове поле...

220 грн.


Вишиванка для дівчинки Макове поле короткий рукав Трикотажна вишиванка з приємного на дотик віскозного матеріалу оздобле..

Вишиванка для дівчинки Макове поле – довгий рукав
NEW

Вишиванка для дівчинки Макове поле – довгий рукав...

220 грн.


Вишиванка для дівчинки Макове поле довгий рукав. Трикотажна вишиванка з приємного на дотик віскозного матеріалу оздоблен..

Показано з 1 по 12 із 36 (всього 3 сторінок)


Підписка на новини:

Нажимая на кнопку «Подписаться», я даю cогласие на обработку персональных данных.